top of page

Ремонт:

  • У випадку, якщо був помічений виробничий недолік або дефект, протягом гарантійного терміну ви можете відправити виріб нам і ми його відремонтуємо безкоштовно, або ж замінимо на інший тієї самої моделі. 

  • У випадку, якщо гарантійний термін у 1 рік закінчився, а ваш виріб зламався, ви також можете зв'язатися з нами і відправити його до нас на ремонт. Ціна ремонту залежатиме від його типу та складності.

Обмін:

  • Обмін ювелірних виробів замовлених у нашому інтернет-магазині за бажанням покупця можливий протягом двох тижнів без з’ясування причин. Доставка в такому випадку сплачується покупцем. Поза терміном у два тижні, обмін можливий лише за наявності виробничого браку та при умові відсутності експлуатаційних пошкоджень (подряпин, зламаних деталей, тощо).

  • Обмін здійснюється на таку ж модель іншого кольору, чи розміру. Обмін на інші моделі/вироби обговорюється в окремому порядку.

  • За законодавством України ювелірні вироби входять до переліку товарів, які НЕ підлягають поверненню та обміну: "Ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню та обміну."

У випадках зазначених вище, напишіть нам на електронну адресу okshuk@gmail.com або зателефонуйте за номером +380674304091. Ми проконсультуюємо вас та надамо повну інформацію щодо ремонту/обміну/повернення вашого виробу.

bottom of page