top of page

Про нас

Ювелірний дім Орікс вже 18 років успішно створює, виробляє та продає ювелірні вироби по всій Україні. Бездоганна якість, приємні ціни та досвід — те, що приваблює та змушує наших клієнтів повертатися знову і знову.

IMG_7753_edited.jpg

Наша мета

Мета Орікс – створювати ювелірні прикраси найвищої якості, які десятиліттями прикрашатимуть ваше життя та його найважливіші моменти, підкреслюючи ваші особливості.

 

Наші майстри, маючи більш ніж 15 років досвіду в ювелірній справі, приділяють максимум уваги найдрібнішим деталям та прискіпливо оглядають кожен виріб, не залишаючи місця будь-яким недолікам.

 

Наш широкий вибір прикрас не залишить байдужим нікого - від прихильників мінімалізму до любителів витонченого та складного дизайну.

Наші цінності

  • Відповідальність 

  • Увага до деталей

  • Професіоналізм

  • Відданість справі 

  • Любов до прекрасного

Наш фокус 

Ми спеціалізуємось на створенні обручок найвищої якості із дорогоцінним камінням, перевіренним за усіма стандартами. Ми вважаємо що одруження, це - один з найважливіших і найвідповідальніших моментів у житті кожної людини і обручальна каблучка є головним символом і талісманом шлюбу. Тому саме до обручок ми відносимся з додатковою увагою та любов'ю.

bottom of page